Patiesība

Ja būvniecības procesā nav pieļautas rupjas kļūdas, tad no rozetēm un palodžu apakšām vējš nepūš

Mīts

KERATERM bloku mūrī no rozetēm un palodžu apakšām pūš vējš, tāpēc, ka blokos ir vertikālie kanāli.

Pirmkārt, bloku vertikālie kanāli gan no augšas, gan no apakšas tiek noslēgti ar mūrjavas kārtu, kas atrodas šuvēs starp blokiem, tādēļ gaiss var “cirkulēt” tikai viena bloka ietvaros. Otrkārt, rozešu plastmasas korpusi tiem paredzētajās, blokos izurbtajās atverēs, tiek “iesēdināti” javā, tādējādi kanāli ap rozetēm ir noslēgti, un jebkāda gaisa plūsma nav iespējama.

Iespējamas gaisa plūsmas var parādīties tikai tad, ja pieļauta tāda rupja kļūda, kā uz fasādes nepareizi piestiprināts siltinājuma materiāls (uz atsevišķām līmjavas pikām) un iekšpusē apmetuma vietā uz karkasa vai arī atsevišķām līmjavas pikām tiek iestrādāts ģipškartons, pie kam, šajā gadījumā jāsakrīt abiem priekšnosacījumiem.

Uzzini vairāk
Patiesība

KERATERM bloku mūrī, tāpat kā cita veida mūra sienās, var veidot jeb štrabēt kanālus.

Mīts

KERATERM bloku mūrī nevar veidot kanālus jeb štrabēt.

Kanālu veidošanai jeb štrabēšanai visa veida mūra sienām, tostarp KERATERM bloku mūrim, standarts LVS EN 1996-1-1 nosaka identiskas prasības. Tādēļ, tāpat kā cita veida mūra sienās, arī KERATERM bloku mūrī  zemapmetuma kabeļu, ūdensvadu, apkures u.c. komunikācijas kanālus var izveidot divos veidos: pirmkārt, izmantojot mūra frēzi, kas ir paredzēta šādu darbu veikšanai, ar dimanta griezējdiskiem, otrkārt, var lietot “ekonomisko” pieeju jeb kanālus veidot ar rokas leņķa slīpmašīnu, izvēloties dimanta segmenta griezējdisku.

Uzzini vairāk
Patiesība

Apgūstot būvniecību ar KERATERM un izmantojot atbilstošus instrumentus, būvniecība ir ērta un vienkārša

Mīts

Sienu mūrēšana no KERATERM blokiem ir grūtāka un laikietilpīgāka, nekā no citiem materiāliem.

Ievērojot rekomendācijas un izmantojot piemērotus instrumentus un palīgmateriālus, mūrēšanas vieglums un ātrums ir ļoti līdzīgs, kā strādājot ar citiem materiāliem. Dažādu faktoru ietekmē, piemēram, mūrjavas izvēle, klimatiskie apstākļi, bloku veids, projekta specifika, u.c., darbs ar KERATERM blokiem var būt pat daudz ērtāks un vieglāks, ietaupot arī laiku. Aicinām par visiem šiem aspektiem konsultēties ar mūsu speciālistiem!

 

Uzzini vairāk
Patiesība

KERATERM mūrim nepieciešams tāds pats apmetums, kā būvējot ar citiem blokiem.

Mīts

KERATERM bloku mūrim vajadzīgs biezāks apmetums, nekā mūrim no citiem materiāliem.

Nepieciešamais apmetuma slāņa biezums uz KERATERM bloku mūra ir tieši tāds pats, kā uz cita veida materiālu mūriem, kas drīzāk atkarīgs no mūrnieku darba kvalitātes, nevis no mūra materiālu veida. KERATERM bloku izmēru precizitāte ir pilnīgi pietiekama, lai uzmūrētu minimāla apmetuma slāņa prasībām piemērotas sienas.

 

Uzzini vairāk
Patiesība

KERATERM ir augstas kvalitātes materiāli par pieejamu cenu.

Mīts

Sabiedrībā valda uzskats, ka KERATERM bloki noteikti ir dārgi, jo ražoti no keramikas.

Būvmateriālu tirgū pieejami ļoti dažādi bloki, kuru cenas ievērojami atšķiras, atkarībā no daudziem parametriem – kvalitātes, ražošanas vietas, izmantotās tehnoloģijas un īpašām cenu akcijām. KERATERM nav dārgāki būvniecības bloki, toties atbilst ļoti augstām kvalitātes prasībām.

Uzzini vairāk
Patiesība

KERATERM blokus ir viegli zāģēt un skaldīt, lietojot atbilstošus instrumentus.

Mīts

KERATERM blokus nevar zāģēt, vai skaldīt, kas rada problēmas, ja reizēm nepieciešams kāds mazāks fragments, nekā vesels bloks.

KERATERM blokus, izmantojot atbilstošus instrumentus, piemēram, zobenzāģi, iespējams ļoti ērti zāģēt, savukārt atsevišķus būvmateriālus var arī skaldīt. Apgūt šo procesu ir ļoti vienkārši, un mūsu speciālisti vienmēr būt gatavi palīdzēt un sniegt konsultāciju par to, kā labāk veikt bloku zāģēšanu un skaldīšanu.

Uzzini vairāk
Patiesība

Izvēloties atbilstošus dībeļus, tie KERATERM mūrī turēsies labāk nekā citā materiālā.

Mīts

KERATERM bloku mūrī neturas stiprinājumi (dībeļi).

KERATERM mūrī dībeļu stiprinājumi turas daudz labāk nekā daudzu citu veidu materiālos. Galvenais priekšnoteikums ir piemērotu stiprinājumu izvēle un pareiza stiprināšana. Aicinām pirms dībeļu izvēles un darbu uzsākšanas konsultēties pie mūsu speciālistiem, kuri ieteiks vislabāko risinājumu.


Uzzini vairāk

Zvani, konsultējies un piesakies KERATERM īpašajai akcijai tūlīt!