KERATERM blokus izvēlas prasīgi klienti, kuriem, pirmkārt, viena no svarīgākajām dzīves telpas prasībām ir kvalitatīvs klimats iekštelpās un ēkas ilgmūžīgums. Un tikai sekundāri ir konkrētā brīža būvniecības izmaksas. KERATERM bloks nav lētākais būvmateriāls tiešajās būvniecības izmaksās, bet tas savu vērtību atpelna laika gaitā, nodrošinot kvalitatīvu telpas klimatu gan gada aukstajās, gan siltajās dienās. Ēkas ar šādām sienu konstrukcijām godam pilda savas konstruktīvās prasības un mūsdienās tik ļoti svarīgās energoefektivitātes prasības.

“Artzone Group”,  arhitekts Armands Francis

 

KERATERM keramikas bloki tiek ražoti no dabiska materiāla – apdedzinātiem māliem. Keramikas bloku mūrim ir augsta termoinerce, tāpēc ēkās, kuru sienu konstrukcijas ir mūrētas no KERATERM keramikas blokiem, iekštelpās ir pastāvīgs, cilvēka veselībai labvēlīgs mikroklimats gan apkures sezonā, gan siltajos gada mēnešos.

Sienām, kas tiek būvētas no KERATERM keramikas blokiem, ir augsta ģeometriskā precizitāte, teicama savietojamība ar dažādiem arī plākšņu tipa fasāžu apdares materiāliem un tie nodrošina augstu ārsienu siltumnoturību.

Izstrādājot būvprojektu tehniskos risinājumus, kuros ir paredzēts iekļaut KERATERM keramikas blokus, nozīmīgs atbalsts ir ražotāja izstrādātie konstrukciju mezglu piemēri un to tehniskie apraksti. Ievērojot ražotāja rekomendācijas un izmantojot KERATERM keramikas bloku izmēru daudzveidību, iespējams izstrādāt tehniskos risinājumus sienu mūrēšanai ar minimālu keramikas bloku atgriezumu daudzumu.

Sertificēta arhitekte, Dr. arch. Zane Ramiņa

 

Māls ir unikāls materiāls. Tas ir dabīgs, ekoloģisks un izmantojams atkārtoti, neveidojot kaitīgos atkritumus un nepiesārņojot vidi. Izmantojot kā sienu materiālu blokus KERATERM 44 un KERATERM 51, būves ir masīvas, ne tikai ar labu ārsienu siltumizolāciju, bet arī lielu siltuminerci, kas palīdz ēkās dabīgi nodrošināt stabilu mikroklimatu un samazināt energopatēriņu apkurei un gaisa kondicionēšanai, līdz ar to, samazinot arī ekspluatācijas izdevumus. KERATERM ir materiāls ilgtspējīgu māju būvniecībai. Esošajā (Covid) situācijā jāņem vērā arī decentralizācijas moments, kad KERATERM bloki ir lielisks piemērs māju būvēšanai no vietējā ražotāja piedāvātiem materiāliem.

Arhitekts Uģis Šēnbergs

 

KERATERM blokus mājas būvniecībai izvēlējos vairāku motīvu vadīta. Sākot ar to ka bija svarīgi  materiāla siltumtehniskie un izturības parametri, kā arī fakts, ka materiāls ražots Latvijā no videi draudzīgiem un atgriezeniskiem materiāliem. Arī pašreiz varu teikt ka, ja otrreiz būvētu māju, izvēlētos šo pašu materiālu.

Arhitekte Anna Rake

 

“Lodes” ražotiem keramiskiem blokiem KERATERM piemīt vairākas pozitīvas īpašības. Viena no tām – spēja nodrošināt augstu ēku energoefektivāti. Jau no 2010.gada savos projektos izmantoju keramiskos blokus jaunbūvēs – gan publiskajām, gan dzīvojamām ēkām. Ekoloģisks un ilgmūžīgs materiāls ar labu konstruktīvo noturību, energoefektivitāti un ugunsnoturību. Šis ir būvmateriāls, ko ražo no Latvijas māla iegulām.

Arhitekte Aija Ziemeļniece

Zvani, konsultējies un piesakies KERATERM īpašajai akcijai tūlīt!