Celtniecības bloki

Keraterm

ZEMĀKĀ CENA TIRGŪ no 75
EUR/m3 iesk. PVN
 • Dāvana
  BOSCH zobenzāģis pasūtījumiem sākot ar 50 m3
 • Dāvana
  Pieredzējušu profesionāļu apmācība
 • Akcijas cena
  Sakret maisījums par akcijas cenu
 • Piegāde
  Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 24 tonnām

Kas raksturo Keraterm blokus?

 • Brick icon

  Laba siltumizolācija

 • Brick icon

  Augsta stiprība

 • Brick icon

  Liela ugunsizturība

 • Brick icon

  Videi un veselībai draudzīgi

 • Brick icon

  Pozitīva ietekme uz telpas mikroklimatu

Ko mēs piedāvājam?

Akcijas cena

Keraterm celtniecības bloki

KERATERM ir palielināti keramikas ķieģeļi - bloki deviņos dažādos izmēros un sešiem sienu biezumu variantiem. Akcijas ietvaros piedāvājam blokus iegādāties par īpašu akcijas cenu. KERATERM blokus ir ērti izmantot būvniecības procesā, kā arī, nepieciešamības gadījumā, zāģēt un skaldīt. KERATERM mājas lapas sadaļās aprakstīts, kā visērtāk būvēt ar šiem blokiem, kā arī cita noderīga informācija ikvienam, kurš vēlas ar augstas kvalitātes materiāliem sasniegt lielisku rezultātu. KERATERM bloki ir vertikāli caurumoti keramiskie mūra elementi, kas paredzēti gan nesošu gan nenesošu ēku ārsienu un starpsienu mūrēšanai. SIA “Lode” KERATERM bloki izgatavoti no apdedzinātiem māliem un atbilst pirmās kategorijas LD keramikas mūra elementiem ar zemu sausa elementa tilpummasu ≤1000 kg/m3 pielietojumam, aizsargātā mūrī saskaņā ar standarta LVS EN 771-1 klasifikāciju. Mūra elementus iedala grupās atkarībā no elementa ģeometriskajām īpašībām un to darbības dažādību statiskajā slogojumā. SIA „Lode” KERATERM bloki atbilst 2. grupas izstrādājumiem, kas ir vertikāli caurumoti keramikas elementi ar rievu un ierievju savienošanas sistēmu, dobumu tilpums 25 – 55%.
Akcijas cena

SAKRET mūrjava

Akcijas ietvaros piedāvājam iegādāties SAKRET ZM mūrjavu par īpašu cenu. Tā ir vispārīga pielietojuma java, kas veidota uz cementa bāzes jeb sausais maisījums, kas pirms mūrēšanas tikai jāsamaisa ar ūdeni. Šī mūrjava paredzēta mūrēšanas, apmešanas un remonta darbiem, dažādu veidu ķieģeļiem un blokiem, tāpat tā izmantojama gan iekšdarbiem, gan āra darbiem, jo javas stiprības klase ir M10. Par speciālo cenu piedāvājam akcijas ietvaros iegādātajam KERATERM bloku apjomam atbilstošu nepieciešamās mūrjavas apjomu jeb 138 kg sausā maisījuma SAKRET ZM uz vienu m3 mūra, kas ir aprēķinātais vidējais patēriņš. Reālais mūrjavas patēriņš, atkarībā no katra konkrēta objekta, vai darbu veikšanas īpatnībām, var atšķirties no šī vidējā aprēķinātā rādītāja. Atgādinām ka SIA LODE neuzņemas atbildību par to, ja objektā mūrjava var pietrūkt, jo tas ir atkarīgs no vairākiem aspektiem, piemēram, objekta īpatnībām, stila, darba kvalitātes, u.c.
Dāvana

BOSCH zobenzāģis

BOSCH zobenzāģis ir universāls instruments, ko izmantot darbā ar dažādiem materiāliem, tostarp piemērots KERATERM bloku zāģēšanai. Pasūtījumiem sākot ar 50 m3 akcijas piedāvājuma komplektā iekļauts BOSCH zobenzāģis un zobenzāģa asmens S 2243 HM Endurance for Brick, kas ir vispiemērotākais KERATERM bloku zāģēšanai. Šis asmens paredzēts īpaši ilgam kalpošanas laikam, veicot ātru īpašo materiālu apstrādi. Tā karbīda zobi ir paredzēti ļoti abrazīvu minerālās bāzes materiālu griešanai. Asmens palielinātais zobu solis (12,7 mm) nodrošina ātru griešanu, bet īpaši platais korpuss (50 mm) un biezais materiāls (1,5 mm) garantē maksimālu stabilitāti. Turklāt asmens karbīda zobu loksne ar karbīda tehnoloģiju ir piemetināta īpaši elastīgam oglekļa tērauda rāmim, ļaujot veikt griezumus cietākajos abrazīvajos materiālos. Šī zobenzāģa īpaši garais 455 mm asmens nodrošina līdz pat 365 mm griešanas garumu.
Dāvana

Pieredzējušu profesionāļu apmācība

Lai kliedētu mītus un palīdzētu apgūt būvēšanas tehniku ar KERATERM blokiem, akcijas ietvaros piedāvājam pieredzējušu profesionāļu apmācības uz vietas objektā. Mēs vēlamies, lai darbu ar KERATERM varētu baudīt, tādēļ svarīgi apgūt dažādus knifus, par kuriem labprāt pastāstīs pieredzes bagātie SIA “Lode” darbinieki. Labprāt konsultēsim Jūs gan dažādos specifiskos jautājumos, gan arī iemācīsim zāģēt un skaldīt KERATERM blokus, tāpat arī pastāstīsim, kā visveiksmīgāk realizēt arhitektu ieceres arī specifisku objektu būvniecībā. Sazinieties ar mums un darbs būs patīkams un ritēs raiti uz priekšu.

Kas ir Keraterm?

KERATERM ir palielināts keramikas ķieģelis ar mazāku tilpummasu un krietni labāku siltumizolācijas spēju. Nosaukums KERATERM nozīmē, ka šis materiāls sastāv no keramikas un palīdz telpas saglabāt siltumu.

 

KERATERM blokiem ir lieliskas siltumizolējošas īpašības, ko nodrošina vertikālie dobumi jeb kanāli šūnveida struktūrā, kā arī pašas keramikas masas īpašā sīkporainā struktūra.

Lasīt vairāk par Keraterm īpašībām

1
Keramika – dabīgs un ekoloģisks materiāls, izgatavots no apdedzināta māla.
2
Augsta mehāniskā izturība – spiedes stiprība 12,5 - 20 MPa.
3
Lieliskas siltumizolējošās īpašības – λ=0,129 - 0,220 W/(m*K).
4
Ilgmūžīgs, praktiski nenovecojošs materiāls – pamats stabilai mājas vērtībai nākotnē.
5
Pavisam kopā ir deviņu veidu izstrādājumi sešiem sienu biezuma variantiem.

Mīti un patiesība

Patiesība

KERATERM blokus ir viegli zāģēt un skaldīt, lietojot atbilstošus instrumentus.

Mīts

KERATERM blokus nevar zāģēt, vai skaldīt, kas rada problēmas, ja reizēm nepieciešams kāds mazāks fragments, nekā vesels bloks.

KERATERM blokus, izmantojot atbilstošus instrumentus, piemēram, zobenzāģi, iespējams ļoti ērti zāģēt, savukārt atsevišķus būvmateriālus var arī skaldīt. Apgūt šo procesu ir ļoti vienkārši, un mūsu speciālisti vienmēr būt gatavi palīdzēt un sniegt konsultāciju par to, kā labāk veikt bloku zāģēšanu un skaldīšanu.
Patiesība

Apgūstot būvniecību ar KERATERM un izmantojot atbilstošus instrumentus, būvniecība ir ērta un vienkārša

Mīts

Sienu mūrēšana no KERATERM blokiem ir grūtāka un laikietilpīgāka, nekā no citiem materiāliem.

Ievērojot rekomendācijas un izmantojot piemērotus instrumentus un palīgmateriālus, mūrēšanas vieglums un ātrums ir ļoti līdzīgs, kā strādājot ar citiem materiāliem. Dažādu faktoru ietekmē, piemēram, mūrjavas izvēle, klimatiskie apstākļi, bloku veids, projekta specifika, u.c., darbs ar KERATERM blokiem var būt pat daudz ērtāks un vieglāks, ietaupot arī laiku.

Keraterm bloku izmantojums Eiropā

Zvani, konsultējies un piesakies KERATERM īpašajai akcijai tūlīt!